Souhlas se zpracováním údajů

Vážení starostové, radní a všichni další,

rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu, a proto si Vás dovolujeme požádat o souhlas k tomu, aby ARROWS akademie, s.r.o., IČO: 27462994, sídlem Plzeňská 3350/18, 150 00 Praha 5, mohla uchovat vaše osobní údaje, kterými máme na mysli:

  1. Váš e-mail
  2. Vaše jméno a příjmení a k tomu
  3. Název města či obce ve které působíte a vaší pozice
  4. Telefonní číslo

 

Nebudeme Vás obtěžovat miliony mailů. Je to jen proto, abychom Vám občas mohli napsat, co chystáme a čas od času vám poslali nové články.

Vaše údaje budeme uchovávat po dobu 3 let, ale svůj souhlas můžete samozřejmě prodloužit. Své osobní údaje můžete chtít kdykoliv aktualizovat, opravit, vymazat, chtít k nim přístup nebo po nás požadovat vysvětlení ohledně jejich zpracování, v takových případech nás kontaktujte na e-mailu marketing@arws.cz, nebo poštou na výše uvedené adrese.

Osobní údaje budou také zpracovávány společností ARROWS advokátní kancelář, s.r.o., IČO: 06717586, sídlem Plzeňská 3350/18, 150 00 Praha 5, která Vám bude zdarma poskytovat aktuální informace z oblasti práva, daní a pojištění prostřednictvím svého newsletteru. Z odběru newsletteru se můžete odhlásit kdykoliv kliknutím na odkaz v zápatí každého z nich, popř. můžete využít výše uvedeného postupu a kontaktovat nás e-mailem či poštou.

Newslettery a databázi odběratelů zpracováváme a uchováváme v marketingovém softwaru Ecomail, jehož poskytovatel bude vaše osobní údaje také zpracovávat a uchovávat. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty žádné další třetí osobě, než výše zmíněným.

Předem díky!