Dotační programy pro sportoviště

Jste obec, sportovní klub nebo jakýkoliv jiný subjekt, který vlastní sportoviště či sportovní halu?
 
Momentálně jsou zveřejněny dvě zásadní dotační výzvy, jedna pro investice do 10 mil. Kč a druhá pro investice nad 10 mil. Kč.

ARROWS advisory group a Dotace bez starostí spojili své síly a společně jsme připraveni Vám pomoci s vypracováním a podáním dotační žádosti, a to komplet od A až do Z.

Národní sportovní agentura v čele s Milanem Hniličkou v těchto dnech vypisuje několik dotačních programů na rekonstrukci a výstavbu sportovišť, jako jsou „Investiční dotace na přestavbu sportovišť“, dále "Můj klub" nebo "Kabina".

Ať už jste obec, sportovní klub nebo jakýkoliv jiný subjekt, který vlastní sportoviště či sportovní halu – obraťte se na nás a společně to zvládneme.

S čím Vám můžeme pomoci?

Jaký je náš cíl?

Aktuální dotační výzvy pro sportoviště

Momentálně jsou zveřejněny dvě zásadní dotační výzvy, jedna pro investice do 10 mil. Kč a druhá pro investice nad 10 mil. Kč.

Pro obě výzvy platí, že výše dotace je až 70 % celkových způsobilých nákladů.

Nejste si jisti, jestli splňujete podmínky pro obdržení dotace? Potřebujete asistenci s přípravou a podání žádosti? Kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme.

Chcete vědět víc?

Mgr. Hynek Petřík

Autor je dotačním specialistou ARROWS dotace. Specializuje se na investiční projekty v oblastech vzdělávání a infrastruktury.

Pokud chcete získat více informací, neváhejte kontakovat autora článku, případně nám na sebe zanechte kontakt pro zasílání aktuálních novinek z oblasti samosprávy.