Spolupráce mezi obcí a investorem

UPOZORNĚNÍ: Video má pouze informativní charakter. Pro právní radu je potřeba znát a zohlednit konkrétní okolnosti. S individuálním posouzením Vašeho případu Vám rádi pomůžeme.

Jaká jsou základní pravidla a možnosti úpravy práv a povinností mezi obcí a investorem při stavební činnosti? Na tyto otázky odpovídá specialista na stavební právo Mgr. Karel Huneš v druhém díle webináře. První díl webináře na téma územní plánování a územní rozhodnutí naleznete na našem Youtube kanálu a na konci videa.

LEKTOR:

Mgr. Karel Huneš - právník trvale spolupracující s ARROWS advokátní kancelář s. r. o., který se specializuje na stavební právo a s ním propojené právní obory. Stavebním právem se zabývá na denní bázi, proto je jeho klientům schopen poskytnout komplexní poradenství, které je podložené jak jeho podrobnou znalostí oboru, tak i předchozími praktickými zkušenostmi. Rovněž se aktivně věnuje lektorské činnosti a v neposlední řadě vyučuje předmět Právo životního prostředí na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

Druhý díl webináře věnovaného stavebnímu právu se zaměří na vztahy mezi obcemi a developery. 

Webinář vám přiblíží základní pravidla a možnosti úpravy práv a povinností mezi obcí a investorem při stavební činnosti. 

Budete seznámení s nejpoužívanějšími instituty, které jsou využívány k úpravě specifických vztahů, které při stavebně investiční činnosti s přesahem do veřejného prostoru, vznikají.  

Primárně se budeme věnovat:

 

Pokud budete vyžadovat naši asistenci ohledně dané problematiky, neváhejte nás kontaktovat.

 

Web: https://www.arws.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/arwslaw/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/arro...

Soundcloud: https://soundcloud.com/arws_cz

Chcete vědět víc?

Mgr. Karel Huneš

Autor je právníkem ARROWS advokátní kanceláře. Specialista na obecní samosprávu, přestupkové právo a právo životního prostředí.

Pokud chcete získat více informací, neváhejte kontakovat autora článku, případně nám na sebe zanechte kontakt pro zasílání aktuálních novinek z oblasti samosprávy.